ثبت نام مدارس راهنمایی شاهد | بلاگ

ثبت نام مدارس راهنمایی شاهد

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

ثبت نام مدارس راهنمایی شاهد
شرایط ثبت نام مدارس راهنمایی شاهد سال 97 چگونه است؟
نحوه ثبت نام مدارس راهنمایی شاهد
مدارک لازم برای ثبت نام مقطع متوسطه اول شاهد؟
آیا بدون سهمیه می توان ثبت نام کرد و شانس قبولی بدون سهمیه ها در مدارس شاهد براس سال 97 به چه اندازه می باشد؟
لیست مدارس شاهد تهران و شهرستان ها؟
سایت سجا را در کجا بیابیم؟
با توجه به اینکه مدارس شاهد هر سال اقدام به پذیرش دانش آموز می کند، ثبت نام مدارس شاهد برای سال 97 در مقطع راهنمایی در اول تیرماه 97 تا تاریخ 19 تیرماه انجام خواهد شد.
برای ثبت نام فرزندان خود و نحوه درج کردن سهمیه و امتیاز، مشاوره انتخاب مدارس، زمان اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد، هزینه ترم های تحصیلی مدارس شاهد می توانید با مشاورین تحصیلی درخت دانش شماره تلفن 9099072943 در ارتباط باشید.
با توجه به اینکه ثبت نام از تیرماه آغاز خواهد شد، داوطلبان قبل از ثبت نام حتما باید به نکاتی در باب درج سهمیه و امتیاز لازم برای قبولی را در سیستم مطالعه کنند برای دریافت اطلاعات بیشتر در باب ثبت نام و امتیاز می توانید بر روی لینک رنگی زیر کلیک نمایید.
ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا
شرایط ثبت نام مدارس راهنمایی شاهد
ثبت نام مدارس راهنمایی در دو دوره انجام می شود به این معنی که در واقع مرحله اول پیش ثبت نام می باشد، و در مرحله دوم بعد از اعلام نتایج مرحله اول داوطلبان می توانند در صورت پذیرفته شدن به مدارس شاهد مراجعه کرده و مدارک خود را برای ثبت نام اصلی تحویل مدارس مربوطه دهند.
ثبت نام پایه ششم به هفتم مدارس شاهد
در دوره اول متوسطه متقاضیان باید در تمامی دروس کسب مقیاس خیلی خوب و در یک درس مقیاس خوب را کسب نمایند. نکته قابل توجه برای فرزندان جانباز کسب دو درس مقیاس خوب پذیرفته می شود.
دوره اول متوسطه پایه هشتم در واقع حداقل معدل 17 نوبت دوم میانگین مستمر و پایانی و حداقل نمره 16 در تمامی دروس امتحانات نوبت دوم ثبت نام مدارس شاهد پایه نهم متقاضیان باید معدل 17 در نوبت دوم را کسب نمایند (میانگین مستمر و پایانی) و نمره 16 مابقی دروس در امتحانات نوبت دوم نمونه برگ ثبت نام مدارس شاهد
هزینه ثبت نام مدارس شاهد
با توجه به اینکه، ثبت نام مدارس شاهد از طریق سایت انجام می گیرد و هیچ گونه هزینه ایی برای شما دوستان عزیز نخواهد داشت از پرداخت کردن هرگونه هزینه جدا خودداری نمایید. تعدادی از موسسات با ارائه شماره کارت هزینه هایی را از متقاضیان دریافت نموده اند که خواهشندیم از چنین کاری خودداری نمایند، در غیر این صورت با مشکل مواجه خواهند شد (از ذکر کردن نام موسسات فعلا خودداری می کنیم در صورت تکرار حتما آنها را ذکر خواهیم کرد)
لیست مدارس شاهد
قابل توجه متقاضیان ثبت نام مدارس شاهد 97-98
لیست مدارس متوسطه اول را می توانید در لینک رنگی زیر مشاهده نمایید.
لیست مدارس متوسطه اول
سایت ثبت نام مدارس شاهد متوسطه اول
ثبت نام مدارس راهنمایی شاهد (متوسطه اول) از طریق سامانه سجا امکان پذیر می باشد. مراحل ثبت نام و نکات مورد توجه برای ثبت نام و همچنین آدرس لینک سامانه سجا برای ثبت نام را می توانید در لینک رنگی زیر مشاهده نمایید.
مشاوره تحصیلی درخت دانش
مشاوران مجرب درخت دانش در راهنمایی و ارائه دادن مشاوره منطم در تمامی دوره های تحصیلی درکنار شما دوستان عزیز خواهند بود. با توجه به اینکه ثبت نام مدارس شاهد سال تحصیلی 97 آغاز شده است برای ثبت نام خود با کمترین هزینه و دریافت بهترین راهنمایی و مشاوره برای ثبت نام می توانید با شماره تلفن 9099072943 بدون نیاز به گرفتن پیش شماره در ارتباط باشید. ثبت نام خود را به مشاوران تحصیلی درخت دانش بسپارید.
راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش شماره تماس: 9099072943
کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام سامانه مشاوره مدارس شاهد درخت دانش

 

ثبت نام مدارس راهنمایی شاهد، ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا، لیست مدارس متوسطه اول مدارس شاهد، ثبت نام مدارس شاهد 97، ,...
نویسنده : teletexting بازدید : 9 تاريخ : پنجشنبه 17 خرداد 1397 ساعت: 14:29

آرشیو مطالب

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :