ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اردکان

تعرفه تبلیغات در سایت

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اردکان

در چندین سال قبل ورود به ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور96-97 فقط از طریق آزمون امکانپذیر بود و تعداد کثیری از داوطلبان به ادامه تحصیل، در پشت درهای کنکور علی رغم تلاش زیاد ناکام از تحصیل می ماندند. به همین دلیل برای ثبت نام دانشگاه ازاد بدون کنکور بهمن راه حلی بود برای رسیدن داوطلبان به مقاصد تحصیلی شان.

امسال نیز ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم 96 در دو ترم تحصیلی مهر و بهمن در 95 درصد رشته های دانشگاه آزاد بدون کنکور ارائه شده در دانشگاه آزاد انجام می گیرد. در ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ترم بهمن تا حدودی امکان دارد که سوابق تحصیلی در پذیرش  داوطلبان نقش داشته باشد.

در پستهای قبل نیز به طور مختصر و مفید درباره ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 96-97 و  آخرین زمان اعلام ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور نیمسال دوم و رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد، رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران 96-97 و دیگر شهرها اطلاعات لازم را در اختیار شما دوستان گرامی قرار داده ایم.

موضوع اصلی در باب ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور این است که در واقع شما انتخابی را که انجام می دهید، یقینأ با داشتن آگاهی کامل درباره ظرفیت هر کد رشته محل و اطلاعات لازم پذیرفته خواهید شد. لازم است جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم 96-97 از وضعیت ظرفیتها، شرایط یدون کنکور دانشگاه آزاد ،  مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد 96-97 و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد با مشاوران درخت دانش در تماس باشید.

 

شرایط بدون کنکور دانشگاه آزاد بدون کنکور ترم بهمن

ثبت نام در ترم بهمن امسال نیز در چهار مقطع ثبت نام بدون کنکورکاردانی پیوسته دانشگاه آزاد ، کاردانی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته انجام خواهد گرفت. ثبت نام از طریق اینترنتی و با خرید کارت اعتباری امکانپذیر است. شما فقط حق انتخاب یک کد رشته محل را دارید. تقریبا اکثر رشته های موجود در دانشگاه آزاد بدون کنکور نیز ارائه خواهد شد به جز تعداد معدودی از رشته ها که فقط از طریق آزمون در دانشگاه آزاد پذیرفته می شوند. رشته های زیر در بدون کنکور دانشگاه آزاد هیچ جایگاهی ندارند و ورود به این رشته ها صرفا از طریق کنکور سراسری است. این رشته ها عبارتن از: داروسازی، دندانپزشکی، پزشکی، مامایی، اتاق عمل، پرستاری، علوم آزمایشگاهی و تعداد معدودی از رشته های گروه پزشکی و پیراپزشکی.

اسامی رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد اردکان در مقطع کاردانی ناپیوسته

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اردکان کاردانی آموزش و پرورش ابتدایی، کاردانی حساباری، کاردانی نرم افزار کامپیوتر.

اسامی رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد اردکان در مقطع کاردانی پیوسته

حسابداری، تربیت بدنی، مکانیک خودرو، نرم افزار کامپیوتر.

اسامی رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد اردکان در مقطع کارشناسی ناپیوسته

آموزش و پرورش ابتدایی، حسابداری، تربیت بدنی و علوم ورزشی، آموزش علوم تجربی، مهندسی تکنولوژی استخراج معادن زیر زمینی، مهندسی تکنولوزی مکانیک خودرو، مهندسی اجرای عمران

اسامی رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد اردکان در مقطع کارشناسی پیوسته

روانشناسی، علوم سیاسی، علوم اقتصادی، حسابداری، مهندسی عمران، فرش

لازم به ذکر است که جهت دریافت اطلاعات کامل درباره وضعیت و بازار کار رشته انتخابی، وضعیت تحصیل در هر واحد دانشگاهی، زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور نیمسال دوم، لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد، اطلاعات درباره ظرفیت هر کد رشته محل و .... می توانید در سراسر ایران بدون نیاز به کدگیری از طریق تلفن ثابت منزل با مشاوران مجرب درخت دانش با شماره 9099072943 تماس گرفته و آینده تحصیلی خود را با چراغ درخت دانش روشن سازید.

 

 

نویسنده : teletexting بازدید : 0 تاريخ : چهارشنبه 6 دی 1396 ساعت: 13:38

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :